O PASJI, MIŁOŚCI I TRADYCJI,  O NAS I ZAKOPANEM O GÓRALACH I FOLKOWYM ABSURDZIE
Zakopane, to miasto w którym przyszliśmy na świat. I chociaż przecież każdy z nas, ma takie miejsce. Miasto z którym został związany na całe życie, bo faktem jest że nazwa “tego” miasta, przez całe życie będzie nam towarzyszyć. Pojawiać się za każdym razem, wpisywana w rubryce “miejsce urodzenia”. Na świat przyszliśmy w wiekowych, góralskich rodzinach. Gdzie tradycja, język i obyczaje, pielęgnowane są od lat. Czy jako kilku latek, a nawet i nastolatek, z dumą pielęgnowałem tradycję przekazywaną przez seniorów rodu? No właśnie nie..  Jak znaczna większość młodzieży, wręcz ukrywałem znajomość “góralskiej gwary”. Tak, bo na Podhalu można zaobserwować młodzieńczą tendencję, do ukrywania korzeni i snutych marzeń, do ucieczki z małej miejscowości, do metropolii.

Wszystkie wpisy

Potrzebujemy Twojej pomocy

 Zarówno utrzymanie serwera, jak i ciągła poprawa optymalizacji strony, pochłania nasze oszczędności. Nasza strona potrzebuje rozwoju, a co za tym idzie inwestycji. Planujemy stworzyć kanał na YouTube, gdzie nasze artykuły zostały by przelane na papier, lecz to wymaga zakupu profesjonalnego sprzętu, a nasze możliwości finansowe są ograniczone.

W zamian za wsparcie finansowe, przewidzieliśmy miejsca reklamowe które osoba wspierająca zrzutkę może wykorzystać do promowania swojej firmy, lub odsprzedać komuś kto takowej reklamy potrzebuje.

Liczymy na was drodzy czytelnicy!!! Na waszą szczodre serca, pomoc i przede wszystkim wiarę w nas. Tak naprawdę liczy się każda złotówka, bo nawet drobne sumy to krok bliżej naszego celu. Oczywiście pragniemy również podziękować, za wsparcie i miłe słowa które dajecie nam każdego dnia. Dzięki wam mamy te siłę by co dzień tworzyć coś wspaniałego!!!