Wideo - Kamery na żywo Kamery online

kamery online w tle - na zywo

Łącznie na naszej stronie znajdziecie

0
Kamery nadające na żywo


Wszystkie urządzenia rejestrujące są rozstawione w regionie Podhala, a największa część oczywiście w samym Zakopanem. Wideo stremowane na żywo, to nie tylko piękne popularne miejsca i widoki panoram tatrzańskich, to także możliwość oglądania prawdziwego obrazu, dla wszystkich którzy jeszcze nie mieli okazji odwiedzenia naszego pięknego regionu.

Wszyscy którzy natomiast zwiedzali Zakopane lub właśnie to robią, mogą podesłać link do kamery która właśnie ich obserwuje znajomym lub wejść na naszą stronę sami i zrobić zdjęcie. To także wygoda dla mieszkańców, którzy w każdej chwili mogą podejrzeć co dzieje się w popularnych miejscach.  Dodatkowo część kamer które znajdziecie poniżej, to kamery na stokach narciarskich, którym sprawdzisz aktualne warunki na stoku.

Lista kamer

Kamery w centrum miasta:
Kamery po za centrum miasta:
Kamery na stokach narciarskich:

Kamera – Krupówki Środkowe

Kamera na żywo z Zakopanego. Obraz transmitowany jest, z środkowej części słynnej ulicy Krupówki, które są jednym z najpopularniejszych deptaków w Polsce. Zobacz co dzieje się teraz na Podhalu.

Kamera – Krupówki dolne

Kamera na żywo z Zakopanego. Obraz transmitowany jest, z dolnej części słynnej ulicy Krupówki, które są jednym z najpopularniejszych deptaków w Polsce. Zobacz co dzieje się teraz na Podhalu.