Kamery na żywo – na stokach narciarskich

rozebrane zakopane - kamery na zywo - wideo - kamery na wyciągach narciarskich

Kamery na stokach narciarskich

Kamery które możecie zobaczyć za pośrednictwem naszej strony, zostały skategoryzowane w celu łatwiejszego korzystania z naszej strony i odnalezienia interesującej was treści. Postanowiliśmy podzielić je na trzy kategorię ze względu na miejsce w którym zostały zamontowane: kamery w centrum miasta, kamery po za centrum miasta oraz kamery na stokach narciarskich. Znajdujecie się właśnie na stronie kategorii “na stokach narciarskich”

Kategoria Kamery na stokach narciarskich, to obraz nadający na żywo z kamer umieszczonych przy największych i najpopularniejszych, stokach narciarskich w Zakopanem i na Podhalu. Zobacz obraz live z kamer i sprawdź jakie są warunki narciarskie oraz sytuacje na stoku. Większość kamery nadaje przez cały rok, lecz istnieje możliwość, że nie które wideo dostępne są jedynie w zimie. 

Poniżej wszystkie kamery zawartę w kategorii
KAMERY NA STOKACH NARCIARSKICH

Goście naszej strony, mogą liczyć na szereg ułatwień co do materiału którego poszukują. Przy przeglądaniu dostępnych kamer, w prawym pasku znajdziecie listę wszystkich dostępnych lokalizacji, podzieloną na te same kategorię. Również z paska menu, możecie wybrać gotowy podział i zostaniecie przeniesienie na konkretną stronę kategorii. Pod oknem z obrazem z kamery, znajdziecie również prosty system nawigacji który pozwoli wam przejść do następnej lokalizacji kamery, lub wrócić do poprzedniej. 

Lista kamer

Kamery w centrum miasta:
Kamery po za centrum miasta:
Kamery na stokach narciarskich: