Kamery na żywo – w centrum miasta

rozebrane zakopane - wideo - kamery na zywo - kamery w centrum miasta

Kamery w centrum miasta

Kamery które możecie zobaczyć za pośrednictwem naszej strony, zostały skategoryzowane w celu łatwiejszego korzystania z naszej strony i odnalezienia interesującej was treści. Postanowiliśmy podzielić je na trzy kategorię ze względu na miejsce w którym zostały zamontowane: kamery w centrum miasta, kamery po za centrum miasta oraz kamery na stokach narciarskich. Znajdujecie się właśnie na stronie kategorii “w centrum miasta”

Kategoria Kamery w Centrum miasta, to najskromniejsza kategoria pod względem liczby dostępnych obrazów. Nie trudno się domyślić jakie lokalizacje mogą się w niej zawierać, ponieważ znajdziecie tam kamery, które po prostu są umieszczone gdzieś wewnątrz ulic Zakopanego. Właściwie to jedynie Krupówki oraz ich przedłużenie, czyli deptak prowadzący całkowicie do dolnej stacji kolejki na Gubałówkę, zasłużył sobie na stream obrazu na żywo po przez internet i właśnie z tych miejsc kamery znajdziecie na tej stronie.

Poniżej wszystkie kamery zawartę w kategorii
KAMERY W CENTRUM MIASTA

Goście naszej strony, mogą liczyć na szereg ułatwień co do materiału którego poszukują. Przy przeglądaniu dostępnych kamer, w prawym pasku znajdziecie listę wszystkich dostępnych lokalizacji, podzieloną na te same kategorię. Również z paska menu, możecie wybrać gotowy podział i zostaniecie przeniesienie na konkretną stronę kategorii. Pod oknem z obrazem z kamery, znajdziecie również prosty system nawigacji który pozwoli wam przejść do następnej lokalizacji kamery, lub wrócić do poprzedniej. 

Lista kamer

Kamery w centrum miasta:
Kamery po za centrum miasta:
Kamery na stokach narciarskich: