Współpraca – zareklamuj się

Współpraca
Zareklamuj się u nas!!!

Jeśli jesteś zainteresowany reklamą swojego produktu, usługi lub firmy na naszym blogu. To napisz do nas, po przez formularz kontaktowy lub skorzystaj z danych kontaktowych podanych poniżej.

O czym jest nasz blog?

O Zakopanem, Tatrach i górskich szlakach, o tym co robić w Zakopanem, gdzie warto iść i co warto zwiedzić. Co robić na Podhalu i jak się nie nudzić, co robić gdy pada i które atrakcje wybrać. Gdzie warto zjeść, a które miejsca omijać szerokim łukiem.. To nietypowy przewodnik po Zakopanem i Podhalu, opisujący ponad to dzieję i historię, tego magicznego regionu.

Kim jest nasz czytelnik?

Nasi czytelnicy, to osoby zainteresowane Zakopanem, to zarówno mieszkańcy jak i turyści odwiedzający miasto. W tej chwili 90% osób odwiedzających naszą stronę stanowią czytelnicy z Polski, a tylko 10% to czytelnicy o innym miejscu zamieszkania niż nasza ojczyzna. Mieszkańcy Podhala stanowią 50% osób odwiedzających, pozostałe 50% to turyści z czego, aż 25% z nich to mieszkańcy Krakowa lub Warszawy. Podział czytelników ze względu na płeć, rozkłada się praktycznie równo z niewielką przewagą kobiet, a stosunek wynosi 55% kobiet i 45% mężczyzn. Przeważającą liczbą czytelników, są ludzie wieku średnim. Grupa ludzi w przedziale wiekowym 25-34 lat stanowi 29% odwiedzających, w wieku 35-44 lat to 28%, 16% czytelników jest w wieku 45-54, a 14% to ludzie powyżej 54 roku życia. Najmniejszą grupę odwiedzających naszą stronę, stanowią nastolatkowie < 17 lat zaledwie 1,5% i grupa wiekowa 18-24 lat 11%.

Statystyki odwiedzin

Na naszą stronę, w ujęciu miesięcznym wchodzi średnio 140 tys. różnych użytkowników. Z czego około 25%, to czytelnicy stali. Natomiast nasz Facebook-owy fan page, odwiedza nawet 200 tys. osób miesięcznie, a pojedynczy post potrafi wyświetlić nawet 100 tys. osób. (zdj. poniżej)

zasieg postow rozebrane zakopane przewodnik turystyczny
Co stanowi bardzo pokaźną grupę odbiorców, o bardzo zawężonej tematyce zorientowanej na Podhale. Ludzi z pewnością zainteresowanych turystyką, Zakopanem, okolicznymi miejscowościami, Tatrami i górskimi wędrówkami, a także duża liczbę mieszkańców tych regionów. Nasi czytelnicy to potencjalni goście pensjonatów i hoteli, jak również restauracji, barów czy klubów. To także odbiorcy wszelkiego rodzaju usług skojarzonych zarówno z atrakcjami i rozrywką, ale także wszelkimi firmami usługowymi na terenie Podhala. 

Proponowane formy współpracy

-wpisy sponsorowane lub cykl takich wpisów;
-reklama w formie baneru umieszczonego przez określony czas;
-udostępnienia na naszym fan page;
-konkursy;
-recenzje oraz testy produktów;
Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, by zadowolić zarówno reklamodawców jak i czytelników. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby zapewnić firmą współpracującym jak największy zasięg reklamy i sprecyzowany target do klientów, którzy będą potencjalnie zainteresowani waszą ofertą. Wpisy sponsorowane, nie muszą być w żaden sposób oznaczone.
Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje..

 

Napisz do nas, a my odpowiemy najszybciej jak to tylko możliwe. Nie zapomnij podać prawidłowego adresu e-mail, oraz wybrać tematu twojej wiadomości. Dzięki temu będziemy wstanie szybciej udzielić odpowiedzi.
Pozdrawiamy
Ekipa Rozebrane Zakopane

Kontakt z redakcją

Tel. +48 533-194-459
E-mail: redakcja@rozebranezakopane.pl