Prognoza Pogody – Zakopane i Podhale

prognoza pogody zakopane podhale tatry

Prognoza Pogody

Zapraszamy do zapoznania się, z najdokładniejszą według nas prognozą pogody dla Zakopanego, Tatr i Podhala. Wypoczynek, urlop czy wakacje, to co będziecie robić podczas chwil błogiego lenistwa, zależy w dużej mierze od..
No właśnie od pogody!
Ile razy każdy z nas, łapał się na tym że sprawdza kilkukrotnie pogodę przed wyjazdem, próbując zaplanować swój wakacyjny pobyt, czy zastanawiając się co spakować w podróż? Podobno codziennie sprawdza ją, co czwarty polak, czyli 10 milionów Polaków śledzi każdego dnia analizy synoptyków. Wybierasz się do Zakopanego? Sprawdź najdokładniejszą pogodę u nas

 Prognoza pogody towarzyszy nam na co dzień, a mimo tego że nigdy nie możemy być pewni przewidywań synoptyków, bo przecież nie zawsze się zgadzają. To nie potrafimy żyć bez rozważań na temat aury dnia następnego, a wszystkie serwisy informacyjne mają dział poświęcony przewidywaniu, nieprzewidywalnego. To częsty temat na rozmowę, a gdy nie mamy o czym z kimś rozmawiać, jakże często rozmawiamy właśnie o pogodzie. 

Zgromadziliśmy dla was, prognozy pogody z kilku najlepszych stacji meteorologicznych. Tylko u nas, zobaczycie kilka najpopularniejszych map pogodowych i możecie je sobie porównać.

Pogoda z serwisu - dobrapogoda.pl dla całej małopolski
(na 3 dni)

Pogoda z serwisu - forecast7.com dla Zakopanego (7 dniowa)

ZAKOPANE PROGNOZA POGODY

Pogoda z serwisu - OpenWeatherMap dla Zakopanego (4 dniowa)

Pogoda z serwisu - gismeteo.pl dla Zakopanego (2 dniowa)

UWAGA!!!

Należy pamiętać że prognoza pogody w górach, to bardzo istotna kwestia! Jest jednym z czynników, znacznie wpływających na nasze bezpieczeństwo! Przed każdym wyjściem na szlak, należy sprawdzić aktualną prognozę pogody i dobrać strój oraz ekwipunek zgodnie z jej przewidywaniami. W górach, warunki atmosferyczne potrafią się diametralnie zmienić, w przeciągu kilku minut, a wahania temperatury w ciągu dnia i nocy mogą doprowadzić do uszczerbku na zdrowiu. Zawsze starajcie się, być przygotowania na wszelkie warunki, wybierając się w dalsze trasy, warto zabrać dodatkowe ciepłe ubranie oraz bieliznę, a także coś do ochrony przed deszczem. Gdy warunki pogodowe ulegną zmianie na gorszę, bez rokowań na poprawę najlepiej szybko udać się w kierunku najbliższego schroniska. Zimą bez specjalistycznego sprzętu i wiedzy, odradzamy wszelkie wyprawy wyższe partie Tatr.

Udostępnij
Jak uważacie? Która prognoza pogody najczęściej się sprawdza? Czy mieliście już okazję porównywać zestawienia portali meteorologicznych z naszej strony? Który według was wypada najlepiej? Zachęcamy do dodawania swoich opinii w komentarzach, a my postaramy się dostarczać wam jak najlepszą prognozę pogody!!! 

Tagi

W wpise pod tytułem prognoza pogody rozebranezakopane.pl, znajdziecie wszelkie informacje, na temat przewidywanej aury w Zakopanem i na Podhalu. Czy będzie padać deszcz, a może śnieg? Może pogoda dopisze? zebraliśmy dla was, kilka prognoz z znanych i cenionych portali informacyjnych