Kamera – Panorama z Kasprowego Wierchu

Kamera na żywo
Panorama Tatr z Kasprowego Wierchu

Kamera której obraz znajduje się poniżej, przedstawia obraz strumieniowany na żywo z Zakopanego.
Chcesz zobaczyć co dzieje się na Podhalu?

Poniższy obraz jest przesyłany live, przez obrotową kamerę dzięki której zobaczycie niesamowite widoki. Kamera umieszczona jest, zaraz przy górnej stacji kolejki na Kasprowy Wierch, a obraz strumieniowany przez nią skupia się przede wszystkim na Hali Gąsienicowej. Zimową porą, możecie śledzić najwyżej położony wciąg krzesełkowy w kraju, a latem rozciąga się przepiękna panorama Hali Gąsienicowej z mającymi w oddali granatami wyrastającymi pod Czarnym Stawem gąsienicowym, naprawdę warto poświecić chociaż chwilę na podziwianie tych widoków.

(Po naciśnięciu w obraz z kamery znajdujący się powyżej, zostanie otwarta nowa karta. Użytkownik zostanie przeniesiony na stronę zewnętrzną, na której zobaczy obraz z wybranej kamery przesyłany na żywo. Usługa świadczona jest, przez serwis www.webcamera.pl/ redakcja portalu rozebranezakopane.pl, nie odpowiada za działanie i jakość obrazu strumieniowanego. Redakcja to jedynie pośredniki, usługi dostarczanej przez zewnętrzny serwis. Portal webcamera.pl został sprawdzony przez redakcje, pod kątem złośliwego oprogramowania i jest od niego wolny, użytkownicy mogą bezpiecznie korzystać z odnośnika)

Za pośrednictwem naszej strony, odnajdziesz jedynie link do streamu, po kliknięciu w poniższy obraz, zostaniesz przeniesiony do wideo z interesującej cie kamery. Obraz możesz zobaczyć jedynie w witrynie firmy zarządzającej i będącej właścicielem kamer. Jedynie na ich stronie zobaczysz obraz na żywo, ale dzięki naszemu portalowi szybko wyszukasz interesującą cie kamerę. Obraz w widgecie na naszej stronie, odświeżany jest co kilka minut. 
W dowolnym momencie, możesz zrobić zdjęcie, które automatycznie zostanie zapisane w pamięci twojego urządzenia (po przez naciśniecie okrągłego symbolu migawki, znajdującego się w widgecie transmisji, obok przycisku maksymalizacji okna). Uwieczni miłe chwile spędzone w tatrach, dzięki obrazowi z kamer na żywo, zapewnisz sobie oryginalną pamiątkę.

Udostępnij
Być może ktoś z twoich znajomych odwiedza właśnie Podhale i spaceruje tym znanym deptakiem? A może to ty właśnie odpoczywasz w Tatrach i znajdujesz się w zasięgu tej kamery? Wyślij link do obrazu z kamery znajomym, niech zobaczą Cię na żywo… Znajdź w tłumie znajomych lub będąc na miejscu pokaż się im na żywo, sprawdź jaka jest pogoda lub jakie są warunki narciarskie na stokach.. Zobacz już teraz, co aktualnie dzieję się w wybranym miejscu Podhala, a dzięki wygodnemu interfejsowi strony, szybko odnajdziesz interesujące cie miejsce.
Sprawdźcie koniecznie pozostałe kamery, nadające na żywo z Zakopanego i całego Podhala!!! Za pośrednictwem naszej strony, znajdziesz ponad 20 kamer, które przesyłają obraz live 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, możesz sprawdzić co dzieję się w popularnych miejscach na Podhalu, a to wszystko zupełnie za darmo… Zapraszamy wszystkich, do jak najczęstszych odwiedzin…
Wszystkich gości odwiedzających naszą stronę Serdecznie pozdrawiamy Redakcja rozebranezakopane.pl

Lista kamer

Kamery w centrum miasta:
Kamery po za centrum miasta:
Kamery na stokach narciarskich:

Kamera Butorowy Wierch

Kamera na żywo z Zakopanego i Podhala. Obraz transmitowany live z Butorowego wierchu. Tuż obok salamandry i Gubałówki, widok na panoramę miasta Zakopane i Tatry

Kamera – Krupówki Środkowe

Kamera na żywo z Zakopanego. Obraz transmitowany jest, z środkowej części słynnej ulicy Krupówki, które są jednym z najpopularniejszych deptaków w Polsce. Zobacz co dzieje się teraz na Podhalu.